Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.kolo: Supi Dolní Benešov - Kings Třinec 10:9p (22:21)

7. 4. 2014

Na Supy nás vyrazilo Radkovým minibusem všech sedm, což mělo za následek mimo jiné i debaty o základní sestavě. Padaly různé varianty, nakonec nastupujeme v sestavě Pszczolka, König, Klimas, Pilch. Domácí samozřejmě rovněž komplet a začali v sestavě: Gaidečka, Drobík, Barbořák a Vinárek. První čtyři zápasy ukázaly jak to bude vypadat: výhra, prohra, výhra, prohra a bylo to 2:2. Poté utíká Guga hrobníkovi (Gaidečkovi) z lopaty a zavírá 99 a uspěl i ve druhé legu a posílá  nás do vedení. Domácí Drobík a Barbořák ovšem otáčejí skóre, naštěstí jsme měli Radka, který vyrovnal na 4:4. Párové hry mohly být klíčové. V 501 si dabl připravují Martin a Guga, bohužel jejich spoluhráčům chybělo 5 a 6 bodů aby mohli zavírat. Supi okamžitě trestají na obou terčích. V cricketu chybí Radovi a Rosťovi jedna šipka k výhře, bohužel to nevyšlo a tak musí Guga s Martinem do třetího legu. Guga vykopává 3x20 a 3x19 ale domácí Drobík a Gaidečka dobře kontrují a nakonec získávají třetí leg a pro domácí 6 bod. Jelikož s Keňou včera nespolupracovaly triply - aspoň ne ty správné, posílá místo sebe nažhaveného Rosťu, který parádním výkonem sestřelil rovněž střídajícího Dominika. Famózní Rado poráží řekl bych včera nejlepšího hráče domácích - Kuřete a je to 6:6.  Guga prohra, Martin výhra a je to 7:7. Rado získává proti Dominikovi svůj 4 bod a posílá nás do vedení 7:8. Rosťa hraje proti Kuřeti a byly to pekelné nervy. Oba předváděli super šipky, ve třetím legu se oba trochu zasekli na dablech - přece jen šlo o hodně. Nakonec je tím šťastnějším Kuře a vyrovnává na 8:8. Daniel Barbořák poráží Martina a domácí mají jistý bod. Před Gugou je nelehký úkol porazit René Vinárka abychom se nevraceli z prázdnou - což by po takovém výkonu bylo vážně škoda. Guga vede 1:0, René může ve druhém legu píchnout 4 kolo, netrefuje a dává tak Gugovi možnost ukázat svou třídu. 2 šipky přípravy a dabl 20 posílá zápas do prodloužení !   V něm se vedení přelévá ze strany na stranu, jedna naše dvojice si připravuje dabl ale k němu se už nedostane, protože Petr Gaidečka kombinací 3x17 a 2x3 získává pro domácí bod navíc. Nebyli jsme daleko od úplného skalpu Supů ale taky jsme mohli jet domů bez bodů. Celkově byla remíza spravedlivá a v prodloužení byli nakonec šťastnější a lepší domácí. Pro nás je i bod jako výhra a taky jsme měli patřičnou radost. Hodnocení hráčů je jednoduché - prostě paráda. Rado fantazie, 4 body u Supů - Dámy a pánové, kdo z Vás to má? Guga ustál kritický moment ale bez bodů Martina a Rosti by to nebylo nic platné. Prostě (opět) parádní týmový výkon.

Body:

Pszczolka: 4/4

Pilch: 4/2

Klimas: 4/2

Czudek: 2/1

König: 2/0

501: Pilch/Ficek + Czudek/Klimas 0:2  (Drobík/Barbořák + Gaidečka/Dominik)

CR: Klimas/Pilch + Czudek/Pszczolka 1:2 (Drobík/Gaidečka + Barbořák/Vinárek)

Supi:

Drobík: 4/3

Barbořák: 4/3

Vinárek: 4/1

Gaidečka: 2/0

Dominik: 2/0

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

perada

(guga, 7. 4. 2014 12:19)

no pěkně jsi to napsal, jen doufám že Rosťu nebude ten netrefený doubl dlouho strašit a a bude to zase řezat jako vždy

Re: perada

(kris, 7. 4. 2014 12:29)

jak znám Rosťu, tak nějakou dobu ho to mrzet bude ale jinak, co se týče toho řezání - neměl bych obavy :-)

Re: Re: perada

(Rosťa, 7. 4. 2014 12:59)

Souhlasím s gugou napsals to dobře. Mohl by se živit jako sportovní redaktor :-). Stím dablem mě to bude štvát asi dlouho ale teď už stím stjně nic neudělám :-). Už teď se těším až si to na někom vynahradím :-) :-).

Re: Re: Re: perada

(kris, 7. 4. 2014 13:33)

no už se těším...vlastně posledně po zápase se Supy doma jsem tvoji "rozladěnost" taky pěkně u Papuča schytal... 10:0 a skoro jsem si nehodil po dablu...

Re: Re: Re: Re: perada

(Maja, 11. 4. 2014 12:36)

Tak hlavne dneska zabrat. ja mam dlahu na 3 tydny a palec nevim jak dlouho se bude hojit, ale minimalne 4 tydny